NEDEN ÖZEL DERS ALMALIYIM?

 

Öğrenciler okul derslerinde ya da sınavlara hazırlanırken çeşitli zorluklarla karşılaşabilirler. Öğrenim gördüğü sınıfın mevcudu öğrenmeyi zorlaştırmada önemli bir etken olabilir. Toplu derslerde gözden kaçabilecek birçok ayrıntı özel derslerle gayet anlaşılır ve kavranabilir bir şekle dönüşür. Sınıf ortamında anlatılan konular çoğu zaman genele hitap ettiği için bireyselde başarı oranı düşük olabilir. Tam bu noktada özel derslerde kullanılan farklı anlatım metodları özel ilgi ve pedagojik tecrübe ile birleşince daha olumlu sonuçlar alınabilir.

                                 

Öğrenciler başta Matematik ve Fen olmak üzere farklı derslerde kavrama ve öğrendiğini farklı sorularda uygulama ile ilgili çeşitli sıkıntılar yaşayabilirler.Özel ders tecrübesi olan öğretmenler öğrenciye kesinlikle pozitif katkı sağlar ve dersi sevdirirler. Günümüzde özel ders artık lüks olmaktan çıkmış ve ihtiyaç halini almıştır. 

 

İster LGS öğrencisi olun,ister 5.,6. ve 7.sınıf öğrencisi olun, özel ders alarak bir adım önde başlayabilirsiniz.

Sınırlı kontenjanlara sahip LGS Fen Bilimleri Özel Derslerimizi ister bireysel,ister grup halinde tercih edebilirsiniz.

Türkiye'nin neresinde olursanız olun, Özel ders taleplerinizi  info@hadifene.com  adresine mesaj atıp belirtebilirsiniz.

                           

Paylaş